Проектування

Сонячна електростанція – це в першу чергу об’єкт енергетики, термін експлуатації якого складає більше 20 років. Під час проектування промислової сонячної електростанції необхідно враховувати безліч факторів: розташування, рельєф місцевості, параметри електромережі, вітрові та снігові навантаження, температурні режими, рівні іррадіації і так далі. Навіть найменша помилка на стадії підготовки проекту може привести до того, що в разі поломки система буде виведена з ладу на тривалий термін, що в свою чергу призведе до значних втрат інвестора.

При проектуванні сонячної електростанції використовуючи високоякісне обладнання європейських виробників та досвід проектантів провідних світових компаній, ми можемо гарантувати, що сонячні електростанції, розроблені і введені в експлуатацію нашими інженерами, будуть приносити стабільні прибутки протягом багатьох років. Компанія UNISOLAR присутня на ринку сонячної енергетики з 2009 року. Перебуваючи біля витоків, ми придбали безпрецедентний досвід і знання в сфері проектування сонячних енергосистем.

Перелік послуг з проектування:

  • Формування ТЗ, ТЕО, ТЕР;
  • Підготовка виконавчої та дозвільної документації на початок будівництва;
  • Розробка робочого проекту;
  • Узгодження проекту, проходження експертизи.

Проектування сонячної електростанції від спеціалістів та професіоналів Unisolar – Ваша впевненість в надійній та довгостроковій роботі станції.

Зв'яжіться з нами