Фотоелектричні навіси від Unisolar

Фотоелектричні навіси

Ще одним функціональним архітектурним рішенням слугують навіси з сонячних панелей. Компанія Unisolar проєктує та реалізовує навісні системи під будь-який запит:

  • Паркувальні навіси як для бензинових автомобілів, так і для електрокарів;
  • Промислові навіси на виробничих та складських площах;
  • Тераси.

«Сонячні» навіси не лише захищають від погодних факторів та дають тінь, але й виробляють енергію, яку можна використовувати для перекриття власного споживання або продажу в мережу. Спеціальний каркас закриває проміжки між сонячними модулями, а самі фотомодулі являють собою герметичну поверхню, під якою може розташовуватись автомобільна стоянка, майстерня, склад, тераса тощо.

 

Навісну систему можна встановити окремо від будівлі, або ж поєднати з існуючою спорудою. Оптимально використовуйте власний простір, стаючи енергонезалежними!

 

Для власників електромобілів такий паркувальний навіс – справжній мастхев. Адже оскільки тарифи на електроенергію невпинно зростають, «заправляти» електрокар стає все дорожче для власників. Якщо ж заряджати електромобіль виключно від сонячної енергії власного виробництва, щорічні витрати на водіння скоротяться на 450-900€, що становить 69% економії.

 

Для отримання детальної інформації – зверніться до наших спеціалістів за телефоном 044-206-45-06 або заповніть контактну форму на сторінці сайту.