Фотоелектричні навіси

Фотоелектричні навіси

Ще одним функціональним архітектурним рішенням слугують навіси з сонячних панелей. Компанія Unisolar проєктує та реалізовує навісні системи під будь-який запит:

 • Паркувальні навіси як для бензинових автомобілів, так і для електрокарів;
 • Промислові навіси на виробничих та складських площах;
 • Тераси.

«Сонячні» навіси не лише захищають від погодних факторів та дають тінь, але й виробляють енергію, яку можна використовувати для перекриття власного споживання або продажу в мережу. Спеціальний каркас закриває проміжки між сонячними модулями, а самі фотомодулі являють собою герметичну поверхню, під якою може розташовуватись автомобільна стоянка, майстерня, склад, тераса тощо.

Навісну систему можна встановити окремо від будівлі, або ж поєднати з існуючою спорудою. Оптимально використовуйте власний простір, стаючи енергонезалежними!

Для власників електромобілів такий паркувальний навіс – справжній мастхев. Адже оскільки тарифи на електроенергію невпинно зростають, «заправляти» електрокар стає все дорожче для власників. Якщо ж заряджати електромобіль виключно від сонячної енергії власного виробництва, щорічні витрати на водіння скоротяться на 450-900€, що становить 69% економії.

Для отримання детальної інформації – зверніться до наших спеціалістів за телефоном 044-206-45-06 або заповніть контактну форму на сторінці сайту.

Приклади робiт

Допоможемо реалізувати ваш проект

Напишіть нам і ми відповімо на протязі дня

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

  Співпрацюємо

  Співпрацюємо з кращими в цій ніші

  Залишилися питання?

  Напишіть нам і ми відповімо на протязі дня

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

   Фотоелектричні навіси

   Сучасні технології дуже швидко розвиваються, а Україна — європейська держава, жителі якої намагаються створити для себе найкращі умови проживання. Не дивно, що досить великою популярністю сьогодні користуються електромобілі, що дозволяють звести до мінімуму кількість шкідливих викидів у атмосферу. Одним з функціональних та практичних архітектурних рішень слугують навіси з сонячних панелей, під якими можна паркувати свій електрокар, забеспечуючи його зарядку від енергії сонячних променів. Також подібні конструкції можуть використовуватися для вирішення цілого ряду промислових та побутових задач. Компанія Unisolar спеціалізується на проектуванні та реалізації навісних систем різної складності, адаптуючи їх під будь-який запит.

   Область застосування фотоелектричних навісів

   Такі архітектурні рішення, як фотоелектричний навіс, можуть використовуватися для вирішення наступних задач:

   • обладнання функціональної паркувальної зони для електрокарів та бензинових авто;
   • створення тераси з автономним електропостачанням;
   • задоволення потреб складських приміщень та промислових зон.

   Функціональний та сучасний навіс з фотопанелей не лише захищає територію від погодних факторів та створить затишок, а також сприяє виробленню електроенергії, яку можно використовувати для власних потреб чи продавати до мережі.

   Особливості конструкції фотоелектричного навісу

   При обладнанні навісу з фотопанелей використовується спеціальний каркас, що закриває собою проміжки простору, наявні між модулями. Сонячні панелі виконані у якості герметичної поверхні, тому під ними можна сміливо обладнати парковку для авто, складське приміщення, майстерню, терасу для відпочинку тощо.

   Архітектурна конструкція навісного типу може встановлюватися як окремо від основної споруди, так і в якості її невід’ємної частини. Таке рішення допоможе вам не лише оптимально використовувати існуючий у власності простір, але й стати енергонезалежним.

   Тарифи на електроенергію з централізованої системи невпинно зростають, тому фотоелектричні навіси стали справжньою знахідкою для власників електромобілів та приватних будинків, що прагнуть до енергетичної незалежності. Замовити високоякісну продукцію, а також комплекс послуг по встановленню споруди “під ключ” можна в компанії Unisolar.