Фасадні PV рішення

Фасадні конструкції

Фасадні конструкції – один із найперспективніших напрямків розвитку сонячних систем. Адже сонячна станція може одночасно бути не лише безперебійним джерелом електроенергії, але й послужити сучасним архітектурним елементом.

BIPV (Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції, які мають подвійне призначення. Крім основної функції – генерації енергії, BIPV-станції повністю замінюють частину зовнішніх конструкцій будівлі й виконують всі ті ж функції, що і звичайна стіна або покрівля.
Сонячні модулі таких станцій забезпечують захист від негоди, зовнішнього шуму, сонця і навіть холоду одночасно.

 

Завдяки цим технологіям і поширенню тенденції споживання відновлюваної енергії, компанія Unisolar може реалізувати будь-який архітектурний задум з новітніми модулями. Вони складаються з прозорого або напівпрозорого фотоелектричного скла та можуть мати різноманітне забарвлення.

Чому варто обрати фасадні рішення?

 • Генерація екологічно чистої енергії;
 • Споживання виробленої електроенергії під власні потреби або продаж під «зелений» тариф;
 • Оптимізація площ під сонячну станцію;
 • Заощадження коштів на матеріали для будівництва;
 • Забезпечення додаткового притоку світла в приміщення завдяки частковій прозорості панелей;
 • Підтримка терморегуляції всередині будівлі;
 • Сучасний та привабливий зовнішній вигляд будівлі.

Навісні рішення

Ще одним функціональним архітектурним рішенням слугують навіси з сонячних панелей. Компанія Unisolar проєктує та реалізовує навісні системи під будь-який запит:

 • Паркувальні навіси як для бензинових автомобілів, так і для електрокарів;
 • Промислові навіси на виробничих та складських площах;
 • Тераси.

«Сонячні» навіси не лише захищають від погодних факторів та дають тінь, але й виробляють енергію, яку можна використовувати для перекриття власного споживання або продажу в мережу.

Для власників електромобілів такий паркувальний навіс – справжній мастхев. Адже оскільки тарифи на електроенергію невпинно зростають, «заправляти» електрокар стає все дорожче для власників. Якщо ж заряджати електромобіль виключно від сонячної енергії власного виробництва, щорічні витрати на водіння скоротяться на 450-900€, що становить 69% економії.

Для отримання детальної інформації – зверніться до наших спеціалістів за телефоном 044-206-45-06 або заповніть контактну форму на сторінці сайту.

Приклади робiт

Допоможемо реалізувати ваш проект

Напишіть нам і ми відповімо на протязі дня

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

  Співпрацюємо

  Співпрацюємо з кращими в цій ніші

  Залишилися питання?

  Напишіть нам і ми відповімо на протязі дня

   Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

   Що таке фасадні PV рішення та кому необхідні?

   Для чого взагалі використовувати старі технології та рішення, які справді застаріли та здатні завдавати шкоди навколишньому середовищу. Тим більш що зараз пропонується колосальна кількість оригінальних рішень, які забезпечують ефективність та коштують недорого, навіть приносять дохід. Це говорить про те, що тепер є можливість знизити рівень негативних викидів в атмосферу, отримуючи натомість конструкцію, яка здатна навіть приносити пасивний дохід від сонця.

   21 століття передбачає регулярні зміни, оскільки планета змінюється практично зі швидкістю світла. Саме тому найкраще, досить перспективне рішення – фасадні PV. Сонячні станції можуть бути не тільки джерелом енергії, а й є сучасним архітектурним елементом.

   Чому варто замовляти фасадні PV рішення?

   У цілому нині PV рішення – це сонячні електростанції, які мають подвійне призначення: генерація енергії, заміна зовнішніх конструкцій будинків. Причому такі елементи можуть виконувати роль як стіни, так і навіть покрівлі. Сонячні модулі гарантують захист від негоди, зовнішнього шуму, сонця та навіть холоду.

   За рахунок цих унікальних технологій можна втілити в реальність будь-який архітектурний задум, встановивши нові модулі. Вони складаються з прозорого, напівпрозорого фотоелектричного скла, можуть мати найрізноманітніший колір.

   До переваг вибору фасадних рішень можна віднести такі моменти:

   • генерація екологічної, досконалої чистої та безпечної енергії;
   • можливість використання виробленої енергії під свої потреби або для продажу за «зеленим тарифом»;
   • оптимізація площі під сонячні системи;
   • економія коштів на будівельні матеріали для зведення конструкцій;
   • забезпечення додаткового світла завдяки прозорості панелі;
   • підтримка оптимальної температури всередині приміщення.

   Виглядають такі рішення сучасно та стильно.

   Особливості навісних систем

   Ще одне досить функціональне архітектурне рішення – це навіси із сонячних систем. У нашій компанії ви можете замовити:

   • паркувальні навіси;
   • промислові конструкції;
   • тераси.

   Такі сонячні навіси не лише захистять від погодних факторів, а також забезпечать тінь, до того ж виробляють енергію, яку також можна використовувати в особистих цілях.

   Бажаєте замовити PV рішення, сонячні панелі чи інші конструкції, які здатні виробляти струм? У такому випадку звертайтесь до нашої компанії в режимі онлайн або телефоном.