КОМУ ПОТРІБНА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ?

Агробізнес – це один із найперспективніших напрямків для монетизації сонця, здобуття енергонезалежності та диверсифікації бізнесу!

Ви можете забезпечувати енергією власне господарство та збувати надлишок згенерованої енергії державі за “Зеленим” тарифом. А також забезпечувати затінення на орному полі за допомогою розміщення на ньому фотоелектричних елементів задля створення певного клімату для окремих вирощуваних культур.

Отримати консультацію
Отримати консультацію Отримати консультацію Отримати консультацію Отримати консультацію

ПЕРЕВАГИ АГРОВОЛЬТАЇКИ

01

Енергонезалежність підприємства

02

Продаж енергії за "Зеленим" тарифом

03

Затінення землі на якій вирощуються культури

04

Можливість розмістити станцію на даху ферми, свинарника

ПРИКЛАД РЕАЛІЗАЦІЇ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ НА ДАХАХ СВИНАРНИКІВ

Дахова сонячна електростанція 996,4 кВт* "Агропартнер"

0:24

996,4

кВт DC потужності станції (850 кВт AC)

978 540

кВт · год прогнозована річна генерація

400+

Євро річного доходу від СЕС

4,5

Років окупності станції

ОЦІНКА ВИРОБІТКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СТАНЦІЄЮ 996,4 КВТ

Діаграма показує загальний дохід від продажу електроенергії СЕС у мережу за зеленим тарифом. Ця цифра не включає витрат на експлуатацію об’єкту, податки та інші витрати, через те, що їх розмір остаточно буде відомий після закінчення проєктування.

Річний дохід від СЕС становить 117 130 Євро.

*проєкт розраховано за умов 2020 року

Отримати консультацію
Отримати консультацію Отримати консультацію Отримати консультацію Отримати консультацію

ПРИКЛАД РЕАЛІЗАЦІЇ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ НА ДАХАХ ТЕПЛИЦЬ

⚡Приклад реалізації сонячної електростанції на теплицях Unisolar

00:37

0

МВт потужностей

0

задоволених клієнтів

0

років досвіду

0

зарубіжних партнерів

Співпрацюємо

Співпрацюємо з кращими в цій ніші

Допоможемо реалізувати ваш проект

Напишіть нам і ми відповімо на протязі дня

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

  Агровольтаїка

  Збереження природних ресурсів та родючих ґрунтів для здійснення сільськогосподарської діяльності є важливим як для енергетичної, так і для фермерської галузей. Одним із інноваційних рішень, що пропонує Unisolar, є поєднання відновлюваної енергетики з традиційним фермерством, – агровольтаїка.

  Агровольтаїка дозволяє виробляти елекроенергію та вирощувати урожай чи худобу не лише без перешкод для обох видів діяльності, а й навпаки – з користю.


  Чому агровольтаїка –
   один із найперспективніших напрямів реалізації сонячної станції?


  • Оптимізація площ. Встановлення сонячної станції можливе на засаджених полях, дахах ферм або ж на непридатних паях, тому для побудови сонячної станції не доведеться відводити окремі ділянки цінної землі.
  • Енергетична незалежність підприємства. Усі процеси працюватимуть автономно на сонячній системі живлення і не залежатимуть від мережі.
  • Підвищення урожайності. Часткове затінення поля сприяє росту окремих рослинних культур, адже рівень радіації при цьому зменшується.
  • Захист будівель від перегріву. Будівництво сонячної станції на дахах ферм дозволяє не лише здійснювати генерацію, а і захищає дах від перегріву сонячним промінням. Для худоби важливий правильний тепловий баланс всередені приміщення. Так як фотоелектричні модулі знижують температуру, це в свою чергу зменшує використання електроенергії на кондинціонування/вентиляцію.
  • Подвійне охолодження. Рослини, захищені панелями від сонячних променів, забирають вуглець для фотосинтезу, дозволяючи воді виходити з листя і створюючи більш прохолодний мікроклімат. Він не лише сприяє росту рослин, але й забезпечує охолодження сонячних модулів, що знижує втрати добутої енергії.
  • Подвійна монетизація задіяної площі. Попри здійснення сільськогосподарської діяльності, та ж сама площа задіяна під сонячну станцію. Тобто власник одночасно заробляє на вирощуванні рослин/худоби та покриває власні енергопотреби.

  Таким чином, агровольтаїка є сучасним рішенням для одночасного виробництва продовольчих культур та електроенергії з урахуванням захисту ґрунту та економії водних ресурсів. Цей сектор вже розвивається в Європі, де держави активно підтримують його розвиток. Для України є також великий потенціал у цьому напрямку, адже ми все частіше стикаємось з проблемами посухи та кліматичних змін.

  Завдяки технологіям Agri-PV ми заохочуємо власників агробізнесу до переходу на відновлювані джерела енергії заради нашого спільного майбутнього!

  Для отримання пропозиції — заповніть контактну форму і наші спеціалісти зв’яжуться з вами!