КОМУ ПОТРІБНА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ?

Агробізнес – це один із найперспективніших напрямків для монетизації сонця, здобуття енергонезалежності та диверсифікації бізнесу!

Ви можете забезпечувати енергією власне господарство та збувати надлишок згенерованої енергії державі за “Зеленим” тарифом. А також забезпечувати затінення на орному полі за допомогою розміщення на ньому фотоелектричних елементів задля створення певного клімату для окремих вирощуваних культур.

Отримати консультацію
Отримати консультацію Отримати консультацію Отримати консультацію Отримати консультацію

ПЕРЕВАГИ АГРОВОЛЬТАЇКИ

01

Енергонезалежність підприємства

02

Продаж енергії за "Зеленим" тарифом

03

Затінення землі на якій вирощуються культури

04

Можливість розмістити станцію на даху ферми, свинарника

ПРИКЛАД РЕАЛІЗАЦІЇ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ НА ДАХАХ СВИНАРНИКІВ

Дахова сонячна електростанція 996,4 кВт* "Агропартнер"

0:24

996,4

кВт DC потужності станції (850 кВт AC)

978 540

кВт · год прогнозована річна генерація

117 130

Євро річного доходу від СЕС

4,5

Років окупності станції

ОЦІНКА ВИРОБІТКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СТАНЦІЄЮ 996,4 КВТ

Діаграма показує загальний дохід від продажу електроенергії СЕС у мережу за зеленим тарифом. Ця цифра не включає витрат на експлуатацію об’єкту, податки та інші витрати, через те, що їх розмір остаточно буде відомий після закінчення проєктування.

Річний дохід від СЕС становить 117 130 Євро.

*проєкт розраховано за умов 2020 року

Отримати консультацію
Отримати консультацію Отримати консультацію Отримати консультацію Отримати консультацію

ПРИКЛАД РЕАЛІЗАЦІЇ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ НА ДАХАХ ТЕПЛИЦЬ

⚡Приклад реалізації сонячної електростанції на теплицях Unisolar

00:37

0

МВт потужностей

0

задоволених клієнтів

0

років досвіду

0

зарубіжних партнерів

Співпрацюємо

Співпрацюємо з кращими в цій ніші

Допоможемо реалізувати ваш проект

Напишіть нам і ми відповімо на протязі дня

  Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

  Агровольтаїка — ефективне та економічно вигідне рішення для сучасного фермерства

  Сонячні панелі, що розміщуються безпосередньо на невеликій відстані від землі, займають достатньо велику територію. Не дивно, що багато користувачів подобніх єлектростанцій замислюються над питанням оптимізації використання земельної ділянки, а также пошуку можливостей отримати від неї максимальну користь. Агровольтаїка – інноваційний напрямок в сільському господарстві, що дозволяє поєднувати вироблення сонячної енергії та фермерство. Спеціалісти компанії Unisolar пропонують енергоефективні рішення щодо обладнання автономної електростанції на земельній ділянці.

  Чим корисна агровольтаіка для сільського господарства?

  Дана технологія дозволяє максимально економно та ефективно використовувати площу земельної ділянки, а також сприяє підвищенню врожайності майже у 1.5 рази. Фотопанелі встановлюють безпосередньо над полями для вирішення наступних задач:

  • живлення систем дозованого і крапельного поливу на ділянках, що не мають доступу до централізованої системи енергозабезпечення;
  • забезпечення повноцінного функціонування систем закачування води до спеціальних резервуарів;
  • обмеження показників сонячної радіації, що надходить безпосередньо до зростаючих на земельній ділянці фермерських культур;
  • формування області затінення, що безпосередньо впливає на урожайність культур та сприяє її підвищенню до 70%.

  Завдяки оптимальному затіненню полів, можливо підвищення врожаю не лише овочевих, а й зернових культур. Наприклад, італійські вчені впевнені, що врожайність їх фермерських господарств з вирощування пшениці дає такі результати саме завдяки системі комбінованого землекористування. До того ж агровольтаїка дозволяє суттєво знизити рівень випаровування вологи з ґрунтової поверхні.

  Агровольтаїка в Україні

  Орієнтуючись на досвід європейських колег та проведені вченими всього світу дослідження, українськи власники сільськогосподарських угідь все частіше звертаються до спеціалістів з агровольтаїки. Можливість комбінувати сонячну генерацію і фермерство відкриває чудові перспективи. Але щоб використання такого методу було найбільш дієвим, варто відповідально ставитися до питання з обладнання сонячної електростанції.

  Кваліфіковані спеціалісти компанії Unisolar готові допомогти вам з підвищенням енергоефективності вашої земельної ділянки. Саме агровольтаїка дозволяє комплексно вирішувати ряд важливих для сільськогосподарської діяльності питань, а наші спеціалісти спроможні реалізувати проект будь-якої складності.