При аналізі компаній по встановленню сонячних станцій для бізнесу чи домогосподарств “під ключ” радимо звертати увагу на досвід роботи в Україні, перелік виробників панелей та комплекс послуг, які вона надає.  

Сонячні станції для бізнесу “під ключ”

Компанія Unisolar понад 12 років стабільно працює на ринку сонячної енергетики України. Ми підбираємо та комплектуємо обладнання під «ключ» від типових до нестандартних рішень. Є офіційним дистриб’ютором та сервіс-партнером міжнародних компаній-виробників панелей та інверторів. Крім встановлення сонячних станцій “під ключ” забезпечуємо сервісне обслуговування та ремонт, надаємо консалтингові послуги стосовно отримання дозвільної документації.

В послуги зі встановлення сонячних електростанцій входить, по-перше, розробка проєкту та підготовка дозвільної документації для початку будівництва. Експерти Unisolar розробляють індивідуальну бізнес-модель в залежності від цілей і потужності майбутньої станції. По-друге, персонал Unisolar має кваліфікаційні сертифікати від виробників обладнання і виконують всі види монтажних робіт для введення проєкту в експлуатацію. По-третє, ми консультуємо з питань отримання ліцензій і допомагаємо підключити «зелений» тариф. Сам він в майбутні 3-5 років і має приносити прибуток.

Більше про етапи реалізації сонячних станцій для бізнесу “під ключ” — https://b2b.unisolar.in.ua/

Офіційне постачання обладнання для сонячних електростанцій

Компанія Unisolar має власні складські приміщення, що надає можливість зберігати підмінний фонд та своєчасно доставляти необхідне обладнання для сонячних електростанцій по всій Україні. Сюди входять:

Для замовлення ми надаємо консультації та підбираємо продукцію необхідної конфігурації, робимо детальний розрахунок, попередньо бронюємо продукцію до 7 днів без передоплати. Потім замовляємо та офіційно постачаємо продукцію в Україну без посередників. Ми співпрацюємо з дилерами за оптовими цінами та лише з високоякісним обладнанням.

Авторизоване сервісне обслуговування сонячних електростанцій

На всю продукцію та обладнання від виробників ми маємо офіційні гарантії до 30 років. Виконуємо оперативне та планове сервісне обслуговування сонячної станції. У разі необхідності – навчаємо технічний персонал замовника, проводимо тренінги та семінари.

Сонячні станції для бізнесу встановлюються з метою окупності інвестицій і прибутковості. Технічні рішення та підтримка від Unisolar цьому допомагають.

Більше про можливості сервісного відділу Unisolar — https://service.unisolar.in.ua/

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції