Партнерська програма Unisolar

З чого складається партнерська програма з будівництва сонячних станцій від Unisolar?

Місія компанії Unisolar  донести до суспільства важливість переходу на сонячну енергетику заради нашого спільного майбутнього. В рамках цієї місії ми розробили партнерську програму, яка дозволяє зробити цей перехід взаємовигідним та безпечним для всіх сторін.

Як заробити на сонячній енергії в Україні

Перший варіант – інвестувати у встановлення сонячних станцій на підприємстві чи домогосподарствах. Для окуплення вкладів підключити “зелений” тариф і заробляти за рахунок продажу виробленої електроенергії в централізовану мережу. Експерти Unisolar розробляють план проєкту, готують необхідну документацію, виконують будівництво і монтаж та 24/7 обслуговують сонячну електростанцію. До того ж, ми підтримуємо в Україні гарантійні зобов’язання, адже є офіційним дистриб’ютором міжнародних компаній-виробників.

Другий варіант – стати партнером Unisolar у залученні зацікавлених клієнтів. І таким чином отримувати прибуток одразу після передплати за майбутній проєкт реалізації  сонячної електростанції “під ключ”.

Умови партнерської програми

У разі прийняття рішення співпрацювати з Unisolar, ви можете обрати варіант партнерства:

Фіксована ставка 1000$. Виплачується за залучення зацікавленого у встановленні електростанції клієнта після передплати за об’єкт потужністю від 100 кВт. 

Залучення зацікавленого клієнта. У разі залучення клієнта, проведення робочої зустрічі з ним та менеджером Unisolar, ви отримуєте 1,5% від суми договору без ПДВ після здійснення замовником передплати. Вона виплачується за умови реалізації станції потужністю від 100 кВт при мінімальній сумі договору 70 000 євро.

Фіксована ставка 500$. За залучення зацікавленого клієнта в реалізації домашньої сонячної станції потужністю 30кВт ви отримуєте фіксовану виплату у розмірі 500$. Вона виплачується після отримання передплати за об’єкт.

Безпека сторін

Всі взаємовідносини стосовно проведення переговорів та отримання винагород регулюються договором. В ньому враховуються умови партнерства, сума винагороди та строки її отримання.

Чому сонячна станція – це прибуткова інвестиція

Сонячна станція для бізнесу приваблює інвесторів своєю окупністю в близько 5 років. Розрахувати прибутковість майбутньої сонячної станції для промисловості допоможуть експерти Unisolar. Компанія за 12 років існування на ринку реалізувала більше 250 МВт по всій Україні. Рівень прибутковості станції залежить від її потужності, якості обладнання та регулярності сервісного обслуговування. Пасивний прибуток на сонячних станціях отримується завдяки “зеленому” тарифу.

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції