Навчання персоналу сонячної електростанції

Компанія Unisolar спеціалізується не тільки на встановленні та обслуговуванні станцій, але й на навчанні для персоналу сонячних станцій.

Навчання персоналу вашої сонячної електростанції

Сонячні електростанції потребують регулярного контролю роботи модулів з метою своєчасного усунення поломок та корегування показників ефективності станції. Тому компанії, що вже мають сонячні електростанції у портфелі або ж лише планують будівництво станції, формують власний штат з обслуговування об’єкту. Ми в Unisolar пропонуємо практичний курс з підвищення кваліфікації персоналу вашої станції.

Інвестування у свою команду шляхом навчання експертів роботі з обслуговування СЕС − це ще можливість отримати ексклюзивні умови на постачання нового обладнання для сонячної електростанції. Перед прийняттям рішення, чи варто проходити вашому персоналу курс, радимо ознайомитися з його перевагами.

Переваги навчання власного персоналу сонячної станції

  • По-перше, ми допомагаємо сформувати компетентну команду спеціалістів для відповідної роботи на вашій сонячній електростанції. Далі розробляємо індивідуальну програму курсу саме для вашого типу станції, щоб інженери мали практичні навички для коректної підтримки її життєдіяльності.
  • По-друге, після проходження курсу з навчання для персоналу СЕС потреба в послугах сервісних організацій може значно скоротитися, адже власні експерти можуть оперативно усунути технічні складнощі на об’єктах. Під час навчання розглядаються можливі аварійні ситуації на вашій електростанції і розробляються алгоритми для їх усунення. Це суттєво знижує ризик виходу станції з ладу.
  • По-третє, ми контролюємо якість вивченого матеріалу за допомогою оцінки пройдених етапів навчання та практичних завдань, а не тільки надаємо методичні рекомендації.

Структура курсу

Курс для персоналу, що має на меті самостійно обслуговувати сонячну електростанцію, складається з п’яти блоків.

  1. Робота над проєктною документацією. Це вивчення та відпрацювання базових навичок роботи з документацією, куди входить також читання електричних схем.
  2. Заходи безпеки. Перед початком робіт по встановленню станції персонал вивчає всі етапи відключення джерела живлення, перевіряє відсутність робочої напруги та слідкує за безпекою робочого місця на всіх етапах.
  3. Засоби індивідуального захисту. Ознайомлення з переліком та застосуванням всіх інструментів електрика, основних електрозахисних засобів до 1000 (В) та засобів індивідуального захисту робочого місця.
  4. Фотоелектричні модулі та кабелі постійного струму. Принципи контрольних вимірювань параметрів ланцюгу, з’єднання модулів, МС4 та принципи дії PV модулів.
  5. Інверторне обладнання та кабелі змінного струму. Як проводити контрольні вимірювання параметрів ланцюгу за допомогою спеціального обладнання, які є основні електричні підключення, принципи роботи інвертора та як зчитувати і усувати їх помилки.

Після завершення курсу персонал отримує від Unisolar сертифікат, який підтверджує кваліфікацію кожного працівника.

Для уточнення деталей, строків проходження та вартості навчання обслуговуванню сонячної станції − заповніть контактну форму на сайті академії Unisolar – https://academy.unisolar.in.ua/.

І нехай ефективність і безперебійність станції буду в руках ваших спеціалістів.

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції