4 виставки за півтора місяця!

Команда Unisolar набирає оберти зі швидкістю ракети, за півтора місяця літа ми взяли участь та стали спонсором чотирьох івентів. І не дивно, адже поки вся Україна потерпає від спекотного сонця, генерація на реалізованих нами станціях зашкалює. А це означає, що саме час активізуватися та розширювати сонячне ком’юніті!

І так, почнемо:

25 травня 2021 року Unisolar сумісно з партнером-виробником інверторного обладнання Fronius Solar стали Енергетичним спонсором Grain Storage Forum Elevator 2021, найбільшого аграрного форуму в Україні.

Завданням Форуму став пошук рішень щодо підвищення ефективності роботи елеватора, зерно та оліє переробних підприємств, логістичних компаній аграрного ринку та трейдерів. Ми зі свого боку донесли важливість переходу на відновлювану енергетику задля здобуття енергонезалежності підприємств, розповіли про квоти на експорт продукції в країни Європейського союзу та можливість диверсифікувати бізнес за умови встановлення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Unisolar на Grain Storage Forum Elevator 2021
Unisolar на Grain Storage Forum Elevator 2021

Наступним кроком для нас стала подорож у Черкаси на захід «AGROSHOW Ukraine 2021», присвячений до Дня Фермера 16-18 червня. Наша компанія стала Енергетичним партнером та долучилася до конференції івенту. Зі сцени спікери Unisolar розкрили тему переваг відновлюваної енергії для агробізнесу. А саме: як оптимізувати щорічні витрати на електроенергію, які можливості відкриває відновлювана енергія на аграрних ринках збуту в Європі, як конвертувати енергію сонця у всесезонний прибуток та як діджиталізувати сонячну електростанцію, встановлену на аграрному підприємстві.

Кількість відвідувачів заходу сягнула понад 9000 осіб, і тепер всі вони розуміють важливість та ефективність переходу на відновлювану енергетику.

Unisolar на AGROSHOW Ukraine 2021
Unisolar на AGROSHOW Ukraine 2021

Йдемо далі:) 24 червня в Києві відбувся Всеукраїнський Аграрний Саміт 2021. І він теж не обійшовся без нас. Цей захід став унікальною можливістю поспілкуватися з власниками, керівниками та топ-менеджерами компаній аграрного сектору про інноваційність «зеленої» енергетики, економічні та екологічні переваги. Реалізовані кейси нашої компанії, презентовані учасникам саміту, як ніщо інше довели ефективність рішень сонячної енергетики.

І останнім у цій гонитві заходів став традиційний івент у сфері сонячної енергетики ­– CISOLAR 2021. Щороку CISOLAR збирає сонячне ком’юніті, гравців міжнародного PV-ринку та топових світових виробників фотоелектричного обладнання для живого спілкування, нових знайомств та обговорення питань розвитку і перспектив відновлюваної енергетики.

6 липня відбулась Головна Конференція Центральної та Східної Європи в рамках заходу. До неї долучилась засновниця та CEO Unisolar, Тетяна Однорог, поділившись зі сцени своєю думкою, якою має бути стратегія України у напрямку декарбонізації промисловості, яким є потенціал ринку energy storage в Україні та якою є економіка проєктів сонячних електростанцій в нових реаліях.

Unisolar на Конференції CISOLAR 2021
Unisolar на Конференції CISOLAR 2021
Unisolar на Конференції CISOLAR 2021

7-8 липня наша команда працювала на стенді, спілкуючись з відвідувачами та учасниками, презентуючи фотоелектричне обладнання партнерів та розливаючи в келихи ігристе всім охочим.

Unisolar на виставці CISOLAR 2021
Unisolar на виставці CISOLAR 2021

Нашою місією є доносити до суспільства важливість переходу на відновлювану енергетику задля нашого спільного майбутнього. І такі заходи – величезні кроки, що наближають нас до цього. Далі – більше!

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції