Оренда інверторного обладнання

Чому варто взяти інвертор в оренду?

Якщо інвертор на вашій сонячній станції перестав працювати, це не привід припиняти генерацію електроенергії, адже ми пропонуємо інверторне обладнання в оренду.

Причини виходу з ладу інверторів

Першопричина  неякісне обладнання, що не підходить до станції зі встановленою потужністю. Не економте на брендах. Huawei, Fronius, Azzurro, SMA  ті інвертори, що мають гарантійне обслуговування та репутацію.

Інша причина заміни інвертора в сонячній станції  невідповідність його характеристик навантаженням в електричній мережі від станції. Щоб цього не сталося, варто робити регулярний аудит, який спрогнозує можливі перевантаження в окремих ділянках системи.

Ще однією причиною вимушеного ремонту інвертора є порушення вимог і норм монтажу. Наприклад, в місцях перегріву чи з неприпустимою вологістю, парами агресивних рідин або в місцях, схильних до інших забруднень повітря від квітучих рослин. 

Нерегулярність технічного обслуговування інверторів також призводить до виходу станції з ладу.  Обладнання для сонячної станції треба системно чистити від пилу, особливо – вентилятори охолодження.

Переваги оренди інверторного обладнання

Головна перевага  це безперебійна робота сонячної станції, поки відбувається ремонт інвертора. А це гарантує стабільну прибутковість організації (незважаючи на додаткові витрати на оренду). Наприклад, розглянемо кейс заміни зламаного інвертора на орендний інвертор Fronius Eco.0-3-S на даховій СЕС потужністю 200 кВт⋅год у місті Києві:

Як бачимо з розрахунку в таблиці, за 23 дні станція згенерувала 2751,03 кВт⋅год, ймовірний прибуток за “зеленим” тарифом 2020-го року склав би 329,3 євро, при цьому оренда – 75,9 євро.

Якщо взяти цей кейс у розрізі 60 днів, прибуток склав би 721 євро, оренда – 198 євро, у підсумку – 523 євро чистого прибутку.

Також варто враховувати, що ремонт може тривати довше у випадку, якщо інвертор необхідно буде відправити на завод виробника. Такі простої станції прямо пропорційно відображаються на прибутках власника, тому орендні інвертори – оптимальний спосіб підтримки планових показників генерації.

Взаємосумісність інверторів

Unisolar  офіційний представник ТОП-обладнання для сонячних станцій у світі (Huawei, Fronius, Azzurro, SMA)

Як компанія, що займається встановленням, аудитом, ремонтом сонячних станцій, Unisolar має можливість надавати інвертори в оренду для того, щоб не допустити зниження генерації сонячної станції.

Умови оренди інверторів

  • Укладання договору оренди обладнання для сонячної станції та акту прийому-передачі. Договір включає: умови з транспортування інвертора, монтажу і демонтажу, правил користування та діагностики по поверненню. 
  • Внесення застави та орендної плати за користування інвертором на сонячній станції. Розмір визначається в залежності від потужності генерації станції, періоду оренди обладнання та місяця року. Для прикладу, наведемо розрахунок заміни інвертора в сонячній станції.

Вартість логістики визначається згідно з тарифами перевізника. Діагностика обладнання після використання обійдеться у 20 євро. Оренда інвертора за 1 день становить 3,3 євро. Заставна вартість складає 1800 євро (але фінальна сума застави обговорюється для постійних замовників).

  • Після користування інверторним обладнанням повертаєте його в справному вигляді, в оригінальному пакуванні, з урахуванням страховки від транспортної компанії. Застава передається після огляду інвертора сервісними інженерами, з перевіркою справності, відсутністю забруднень і механічних пошкоджень.

Мінімізуйте втрати генерації через зупинку станції за допомогою орендованого обладнання від Unisolar!

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції