Заказ консультации
Оставьте свое сообщение и наши менеджеры свяжутся с вами как можно скорее
Послуги
Компанія Unisolar проектує, доставляє обладнання, робить монтаж, встановлює обладнання, вводить в експлуатацію та проводить сервісне обслуговування
Компанія, що розробляє та втілює проекти "під ключ"
Професійний підхід, команда спеціалістів, високоякісне обладнання, 10-літній досвід, високі стандарти, якісне сервісне обслуговування, комплексний підхід
Попередній аналіз
Попередній аналіз – важлива складова, яка допоможе зрозуміти ефективність роботи сонячної станції та отримати попередні розрахунки генерації. Також до попереднього аналізу входить:

 • Пошук оптимальної земельної ділянки та її девелопмент (при необхідності)
 • Отримання технічних умов (при необхідності)
 • Розробка концепції сонячної станції
 • Аналіз місць, де планується встановлення сонячних модулів
 • Виконання ескізної 3D-моделі станції
 • Аналіз і розрахунок можливих затінень
 • Вибір оптимальних конфігурацій інверторного обладнання
Unisolar піклується про майбутню станцію ще до її реалізації та надає бізнес-план.

Проектування
Сонячна електростанція - це в першу чергу об'єкт енергетики, термін експлуатації якого складає більше 20 років. Під час розробки проекту СЕС необхідно враховувати безліч факторів: розташування, рельєф місцевості, параметри електромережі, вітрові та снігові навантаження, температурні режими, рівні іррадіації і так далі. Навіть найменша помилка на стадії підготовки проекту може привести до того, що в разі поломки система буде виведена з експлуатації на тривалий термін, що в свою чергу призведе до значних втрат інвестора.
В проектуванні сонячної електростанції використовується високоякісне обладнання європейських виробників та досвід проектантів провідних світових компаній. Ми можемо гарантувати, що сонячні електростанції, розроблені і введені в експлуатацію нашими інженерами, будуть приносити стабільні доходи протягом багатьох років. Компанія Unisolar присутня на ринку сонячної енергетики з 2009 року. Перебуваючи біля витоків ми придбали безпрецедентний досвід і знання в сфері проектування сонячних енергосистем. Вся проектна документація і будівництво виконуються відповідно до норм і стандартів України.
Перелік послуг з проектування:
 • Формування ТЗ, ТЕО, ТЕР;
 • Підготовка виконавчої та дозвільної документації на початок будівництва;
 • Розробка робочого проекту;
 • Узгодження проекту.
Постачання обладнання
Компанія Unisolar здійснює комплексні поставки обладнання для сонячних електростанцій з 2009 року. Співпрацюючи з цілою низкою провідних світових виробників без посередників, ми пропонуємо мінімальні терміни поставки, беремо відповідальність за виконання гарантійних зобов'язань, а також надаємо безкоштовну технічну підтримку високого рівня.
Ми співпрацюємо з такими виробниками сонячних батарей: Jinko Solar, Longi, Trina Solar; а також - інверторного обладнання: Fronius, SMA, Zuccetti Centro Sistemi. Всі компанії, з якими ми працюємо, займають лідируючі позиції на світовому ринку сонячної енергетики, що надзвичайно важливо при інвестуванні.
Всі поставки обладнання для сонячних електростанцій проходять митне очищення, екологічний контроль і отримує всю необхідну сертифікацію. Всі вони офіційні і на відміну від "сірих" постачальників ми можемо гарантувати повну безпеку і комплектність вашого замовлення.
Монтаж й встановлення обладнання
Компанія Unisolar здійснює монтаж сонячних електростанцій будь-якої потужності та місця встановлення.

Наша перша сонячна електростанція була введена в експлуатацію в 2012 році. Штатні монтажники Unisolar мають за плечима досвід установки десятків сонячних електростанцій. Всі електро-монтажники мають IV кваліфікаційну групу з електробезпеки, яка необхідна для монтажу сонячних батарей. А займаються висотними роботами також і ліцензію на їх виконання., а також кваліфікаційні сертифікати персоналу від заводів виробників обладнання.

Монтаж й встановлення обладнання виконується за всіма нормами та правилами, згідно заздалегідь узгодженій документації.

Введення в експлуатацію
Завершальний етап для сонячної електростанції – пуско-налагоджені роботи та введення в експлуатацію. З цього моменту станція починає працювати, а інвестиції безпосередньо активізувалися та приносять прибуток завдяки сонячній енергії.

Завдяки системі моніторингу можна завжди переглянути показники станції та контролювати її роботу.
Сервісне обслуговування
Компанія Unisolar проводить сервісне обслуговування сонячних електростанцій: перевірка ефективності роботи сонячних електростанцій, ремонт сонячних панелей, діагностика сонячних панелей модулів, чистка модулів. Своєчасне звернення до сервісного допоможе уникнути небажаних поломок сонячних панелей і інверторів в майбутньому.

Сонячні електростанції, на відміну від інших типів електростанцій, не вимагають щохвилинної уваги з боку оператора. Рухомі елементи відсутні, а управління автоматизовано. Але з часом проявляться результати заводського браку або поломка виникне внаслідок не гарантійного випадку. Яким надійним не було б обладнання та іменитим виробник ймовірність поломок не виключається за повний життєвий цикл електростанції. Таким чином виникає питання сервісу, гарантійного та післягарантійного ремонту
Компанія Юнісолар Трейд - перший в Україні сервіс партнер австрійського виробника інверторного обладнання Fronius. Тільки ми ремонтуємо інвертори зі збереженням гарантії.

Також в нас існують пакети послуг по сервісному обслужуванню , до яких входять послуги, завдяки яким можна поліпшити роботу станції та попередити можливу поломку.

СЕС - багатоетапний процес, на який варто залучати професіоналів та працювати лише з перевіреними часом компаніями, аби Ваші інвестиції працювали та були в безпеці.
Made on
Tilda