Виставка SEF-2019

На минулому тижні наша компанія брала участь у найбільшій виставці сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF-2019». Вона проходила у Києві 16-18 жовтня. Організаторами виставки були ib centre (Центр Інноваційного бізнесу). Вони вважаються лідерами в організації бізнес-заходів, створюючи ринки для інновацій.

«SEF-2019» – це 11-тий головний бізнес-форум та виставка, які присвячені відновлюваній енергетиці та сфері нових енергетичних технологій у Східній та Центральній Європі. Там були продемонстровані новітні рішення та технології, визначені глобальні тренди, розглянуті найважливіші питання у галузях сонячної енергетики, вітро- та біоенергетики, водневої енергетики, а також питання, пов’язані з технологіями зберігання електроенергії. Ця подія міцно зайняла провідні позиції і є надзвичайно важливою, оскільки об’єднує найсвітліші і найсміливіші розуми всієї галузі. Зокрема, на виставці були присутні більше 10 000 відвідувачів, з них – 600 керівників і власників компаній.

Чому Unisolar брала участь у цій виставці? Тому що SEF – це унікальна можливість поділитися своєю історією, знайти нових потенційних клієнтів, поспілкуватися з ком’юніті сталої енергетики та подивитися на досягнення наших партнерів та конкурентів. Також участь у даному заході дуже мотивує нашу компанію досягати ще більших висот, розвиватися та дивувати своїми успіхами інших.

Загалом, виставка «SEF-2019» була цікавою та пізнавальною. Наша команда намагалася приділити увагу кожному, хто відвідував наш стенд, відповісти на усі запитання клієнтів та розповісти якомога більше актуальної інформації про компанію та новинки.

Беручи участь у виставці, команда Unisolar (особливо наші нові співробітники) отримала неабиякий досвід у проведенні даних заходів. Нам було приємно познайомитися з новими обличчями, поспілкуватися з ними на тему відновлюваної енергетики, бути корисними, як спеціалісти в цій сфері. Завдяки виставці список наших клієнтів поповнився, що не може не радувати. Також нам випала чудова нагода поспілкуватися з нашими зарубіжними партнерами, з якими ми постійно співпрацюємо. Наша команда була дуже рада усіх побачити та обмінятися новинами та планами на майбутнє.

Наступного разу ми зможемо зустрітися з усіма на весняній виставці сталої енергетики Європи «Cisolar 2020». Тож, з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції