Лекція в КПІ для студентів 5 курсу

Вер 12, 2021

Нещодавно ми провели лекцію у Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського», на якій ділилися корисною інформацією про сонячну енергетику в Україні та розповідали про нашу компанію. А завітали ми до майбутніх випускників, студентів п’ятого курсу кафедри відновлюваних джерел енергії факультету електроенерготехніки та автоматики.

Лекція відбулася 13го вересня. Наш інженер-електронік систем виробництва нетрадиційних і відновлювальних видів енергії Альона розповідала старшокурсникам, нашим майбутнім колегам, загальну інформацію про компанію Unisolar, про найбільші та найцікавіші реалізовані проекти, і про проекти, які в майбутньому ми плануємо здійснити. Один із пунктів презентації був про наших партнерів, найбільші з яких це Jinko Solar та Fronius. Також Альона розказувала, які соціальні проекти проводить наша команда, як ми організовуємо семінари, беремо участь у виставках, проводимо лекції в навчальних закладах. Декілька хвилин свого виступу наша інженерка виділила на розповідь про наші основні відділи: B2D та B2B. Впродовж свого виступу Альона показувала презентацію з фотографіями наших недавніх проектів, відео з інспекції сонячної електростанції та відео з інформацією про те, як робляться наші нові проекти. Наприкінці продемонструвала місце майбутньої великої електростанції.

Наш колега Денис, проектний менеджер, ділився своїм власним досвідом роботи у сфері альтернативної та відновлюваної енергетики. Доповідав старшокурсникам про робочу групу компанії та про практичну частину наших проектів. Також наш HR-менеджер Марьяна надала інформацію про ваканції у нашій компанії, розповідала про можливість проходження практики. Студентам було дуже цікаво послухати про це, вони відразу почали ставити питання щодо цього.

Команда Unisolar організовує лекції в навчальних закладах для того, щоб надати молодому, підростаючому поколінню, майбутньому нашої країни, якомога більше інформації про сферу альтернативної та відновлюваної енергетики, про те, як працювати та накопичувати досвід, підійматися по кар’єрних сходинках у цій сфері. Завдяки таким лекціям, студентам набагато легше буде обрати, яким саме шляхом йти далі, після отримання диплому. Це не остання наша поїздка до навчального закладу, в цьому році ми плануємо відвідати ще декілька шкіл. Для нас дуже важливо допомогати молодому поколінню з вибором професії, тому ми з радістью це робимо.

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції