Семінар від Unisolar 07.08.19 з Fronius та Jinko

Щороку Юнісолар намагається влаштувати хоча би один семінар для свої партнерів – дилерів з усієї України. Кожного разу ми запрошуємо представників виробників обладнання для презентації своїх новинок, розповіді про технічні характеристики та для прямих відповідей на питання клієнтів.

В 2019 році ми провели два цікавих семінари. Один з представниками Azzurro та ZNShine. А другий семінар ми провели з представниками таких компаній, як Fronius та JinkoSolar.

Подія відбулася в Києві 7 серпня 2019 року. Разом нам вдалося зібрати близько 50 дилерів з усіх куточків України. Unisolar, як організатори, подбали, аби семінар пройшов максимально цікаво та насичено. Між цікавими спітчами були теплі розмови за обідом та кавою, а в кінці представники Fronius та JinkoSolar особисто вручали сертифікати.

Спікери семінару:

Бенджамін Фішер, регіональний менеджер компанії Fronius
Євген Придатко, менеджер з розвитку Jinko, східний регіон

На семінарі спікери розповідали про новинки свого обладнання – Gen24, Tauro та фотоелектричні модулі потужністю 425 Вт. Розповіли про свої компанії, особливості та можливості кожної, що допомагає дилерам в подальшому краще презентувати, а потім й продавати, обладнання. Й, звичайно, після кожного блоку презентації було безліч питань до виробників. Багатьох цікавили можливості, та навіть найбільші гарантійні випадки. Найбільший інтерес викликали нові інвертори, які можна було роздивитися всередині.

Чому такі семінари важливі, та чому Unisolar організовує їх безкоштовно?

По-перше, сфера альтернативної енергетики – відносно новий напрям для України, а якісні знання та інформація знаходяться тільки на іноземних джерелах та на платних семінарах. Наша місія – поширювати знання про сонячну енергетику та допомагати дилерам бути більш обізнаними в питанням обладнання та бути в курсі новинок. Адже розвиток альтернативної енергетики – наше спільне майбутнє.

По-друге, безкоштовні семінари – наш принцип. Ми бажаємо ділитися знаннями, знайомити дилерів з виробниками та максимально часто зустрічатися з нашими партнерами, що знаходяться на всій території України.

Й звичайно, ми стимулюємо партнерів співпрацювати з нами. Наприклад, щороку ми організовуємо поїздку на завод Фрониус в Австрію, для найбільш активних покупців їх обладнання. Вони мають можливість побачити всі етапи виробництва, центральний офіс та відвідати сусідні міста з цікавою екскурсією.

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції