Фасадні PV рішення та навісні сонячні станції

Фасадні конструкції – один із найперспективніших напрямків розвитку сонячних систем. Адже сонячна станція може одночасно бути не лише безперебійним джерелом електроенергії, але й послужити сучасним архітектурним елементом.

 

BIPV_Unisolar
BIPV - фасадні сонячні станції - Unisolar


 

 

BIPV (Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції, які мають подвійне призначення. Крім основної функції – генерації енергії, BIPV-станції повністю замінюють частину зовнішніх конструкцій будівлі й виконують всі ті ж функції, що і звичайна стіна або покрівля.
Сонячні модулі таких станцій забезпечують захист від негоди, зовнішнього шуму, сонця і навіть холоду одночасно.

 

Завдяки цим технологіям і поширенню тенденції споживання відновлюваної енергії, компанія Unisolar може реалізувати будь-який архітектурний задум з новітніми модулями. Вони складаються з прозорого або напівпрозорого фотоелектричного скла та можуть мати різноманітне забарвлення.

Чому варто обрати фасадні рішення?

  • Генерація екологічно чистої енергії;
  • Споживання виробленої електроенергії під власні потреби або продаж під «зелений» тариф;
  • Оптимізація площ під сонячну станцію;
  • Заощадження коштів на матеріали для будівництва;
  • Забезпечення додаткового притоку світла в приміщення завдяки частковій прозорості панелей;
  • Підтримка терморегуляції всередині будівлі;
  • Сучасний та привабливий зовнішній вигляд будівлі.

Навісні рішення

Ще одним функціональним архітектурним рішенням слугують навіси з сонячних панелей. Компанія Unisolar проєктує та реалізовує навісні системи під будь-який запит:

  • Паркувальні навіси як для бензинових автомобілів, так і для електрокарів;
  • Промислові навіси на виробничих та складських площах;
  • Тераси.

«Сонячні» навіси не лише захищають від погодних факторів та дають тінь, але й виробляють енергію, яку можна використовувати для перекриття власного споживання або продажу в мережу.

Для власників електромобілів такий паркувальний навіс – справжній мастхев. Адже оскільки тарифи на електроенергію невпинно зростають, «заправляти» електрокар стає все дорожче для власників. Якщо ж заряджати електромобіль виключно від сонячної енергії власного виробництва, щорічні витрати на водіння скоротяться на 450-900€, що становить 69% економії.

Для отримання детальної інформації – зверніться до наших спеціалістів за телефоном 044-206-45-06 або заповніть контактну форму на сторінці сайту.


Постачальник фасадних модулів - SKALA


Це тонкоплівковий фотоелектричний модуль, що працює як сонячно активний будівельно-фасадний матеріал, який повністю встановлює нові стандарти для естетичних сонячних фасадних рішень - незалежно від типу будівлі або проекту будівництва.