Семінар 17.07 від Unisolar з Azzurro та ZNShine

Кожного року компанія Unisolar влаштовує семінари зі своїми партнерами для дилерів з усіх куточків нашої країни. На семінарах наші іноземні партнери презентують новинки своєї продукції, розповідають про технічні характеристики, особливості роботи їх обладнання та відповідають на всі питання, що цікавлять наших клієнтів.

Наш перший семінар 2019 року відбувся 17 липня в місті Києві, разом з партнерами Azzurro та ZNShine. Так як наша компанія Unisolar організовувала захід, ми зробили все, аби семінар пройшов максимально насичено, інформативно та цікаво, тим самим запам’ятався усім ще надовго. Також на перервах, між захоплюючими лекціями спікерів, можна було насолодитися смачним та ситим обідом, запашною кавою чи чаєм та, звичайно, завести важливі партнерські знайомства.

Спікери нашого семінару:

Riccardo Filosa, Директор з продажів Azzurro

Sara Ben Moumen, Менеджер з експортних продажів ZNShine

На семінарі компанія Azzurro розповідала про систему моніторингу інверторів, новинки свого обладнання та особливості роботи в наших мережах. А от представники компанії ZNShine представляли свою продукцію в Україні вперше. Вони розповідали про свої нові фотомодулі з подвійним склом та на практиці показували переваги графенового покриття в порівнянні зі звичайним склом.

Чому компанія Unisolar організовує такі семінари безкоштовно для своїх дилерів та чому вони є такими важливими?

Насамперед, наша місія – поширювати необхідні знання про сонячну енергетику та допомагати дилерам, з якими ми працюємо, бути більш освіченими з питань у цій сфері та бути в курсі усіх новинок та особливостей роботи кожного з обладнання.

Чому ми проводимо безкоштовні семінари? Наша компанія прагне давати важливі знання, знайомити дилерів з виробниками фотоелектричного та інверторного обладнання. Та дає можливість зустрітися з нашими партнерами, які розташовані в різних куточках всієї території України.

Зрозуміло, що наша компанія заохочує партнерів співпрацювати з нами та з обладнанням, яке ми пропонуємо. Наприклад, кожного року ми організовуємо поїздку на заводи наших партнерів закордон. Найбільш активні покупці мають можливість відправитися до країни-виробника обладнання, побачити центральний офіс, всі етапи виробництва. А також відвідати чарівні місця країни з цікавими та захоплюючими екскурсіями.

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції