Промислова сонячна станція під “ключ”

В чому її перевага для підприємств?

В умовах пошуку рішень щодо скорочення своїх витрат підприємства розглядають встановлення сонячних станцій як спосіб оптимізації ресурсів на електроенергію. Адже отримання енергії з зовнішніх електромереж дорожче, ніж генерація екологічної енергії. Тут є два шляхи: користування альтернативною енергією для власного споживання або продаж надлишку за “зеленим” тарифом. І те, і те − вигідно для власника і дає енергонезалежність підприємству.

Промислова сонячна станція для бізнесу 

Вона дозволяє оптимізувати витрати від 20% до 50%. Економія залежить від потужностей підприємства та самої встановленої сонячної станції під “ключ”. Перед тим, як впровадити у себе на виробництві проєкт, треба розрахувати окупність сонячної станції. В цьому допомагають експерти Unisolar: аналізують характер споживання, визначають оптимальні потужності майбутньої станції та створюють бюджет проєкту з урахуванням її обслуговування на найближчі 5 років (передбачуваний термін окупності інвестицій). Промислова сонячна станція дає енергонезалежність підприємству − саме це є суттєвою перевагою для багатьох власників при прийнятті рішень.

Навіщо підприємству сонячна станція

Сонячну станцію для підприємства встановлюють для власного споживання, щоб завдяки виробленій енергії покривати до 90% потреб. Коли компанія має великі вільні площі, але споживає енергію не так багато, то вона встановлює сонячні панелі і продає надлишкову енергію державі за спеціальним “зеленим” тарифом. Або щоб бути завжди енергонезалежними і у разі відключення основного енергопостачання користуватися альтернативним джерелом. Це основні причини встановлення сонячної станції під “ключ”.

Етапи реалізації сонячної станції

Після прорахунків стосовно прибутковості станції та її можливої окупності для інвестора, експерти прописують план її реалізації. В нього входить перелік необхідного обладнання, строки виконання, затвердження вільних площ для оптимального встановлення сонячних панелей. Далі вже відбувається сам монтаж станції під “ключ” з обов’язковими перевірками її роботи за стандартами та тестуванням.

Чому сонячна станція − це вигідна інвестиція навіть без підключення “зеленого” тарифу

Тому що підприємство стає більш енергонезалежним і в місцях з перебоями зовнішнього енергопостачання не вийде з ладу. Адже сонячні панелі при відключеннях енергії здатні забезпечити потреби підприємства. 

Альтернативні джерела енергії все більше доповнюють або навіть замінюють дорогі джерела енергії. Інвестиція в сонячні промислові станції − це ще додатковий інструмент для заробітку за спеціальним “зеленим” тарифом, про який ми вже неодноразово писали.

Вам буде цікаво

У нашому блозі багато цікавої і корисної інформації

Розсилка

Підпишись на наші новини і отримуй тільки актуальну і корисну інформацію про сонячні електростанції