Аеротермографічне та тепловізійне обстеження сонячної станції

Навіщо проводити сервісне обслуговування електростанції та які є види обстеження

Докладніше

Партнерська програма Unisolar

З чого складається партнерська програма з будівництва сонячних станцій від Unisolar?

Місія компанії Unisolar донести до суспільства важливість переходу на сонячну енергетику заради нашого спільного майбутнього. В рамках цієї місії ми розробили партнерську програму, яка дозволяє зробити цей перехід взаємовигідним та безпечним для всіх сторін.     Докладніше

Команда Unisolar

Команда Unisolar набирає оберти зі швидкістю ракети, за півтора місяця літа ми взяли участь та стали спонсором чотирьох івентів. І не дивно, адже поки вся Україна потерпає від спекотного сонця, генерація на реалізованих нами станціях зашкалює. А це означає, що саме час активізуватися та розширювати сонячне ком’юніті! Докладніше

“Зелений” тариф в Україні 2021

“Зелений” тариф на електроенергію діє для юридичних осіб та домогосподарств за умови встановлення сонячних станцій. За спеціальною ціною держава закуповує електроенергію у власників альтернативних джерел, якщо сонячна станція повністю генерує електроенергію в мережу або покриває власні потреби електроенергії та збуває надлишок. Ціна “зеленого” тарифу залежить від декількох факторів. Докладніше

Утилізація та переробка сонячних PV модулів

 

Компанії прагнуть до збільшення відсотка вироблення і споживання зеленої енергетики з метою збереження природних ресурсів для традиційних джерел енергетики. Але з іншого боку сонячні модулі, які відслужили свій термін придатності, треба буде утилізувати, щоб також не нашкодити навколишньому світу. Що на сьогодні і як розвивається у цьому напрямку.

Докладніше

Як обрати обладнання сонячної електростанції

Правильний вибір конфігурації обладнання

Кожен, хто замислювався про будівництво станції, завжди стикається з питання вибору конфігурації обладнання. Як обрати PV модулі? Який інвертор? Як обрати монтажні конструкції?

Це дуже індивідуальні питання, які залежить від багатьох факторів, про які ми розповімо! Докладніше

Навчання персоналу сонячної станції

Компанія Unisolar спеціалізується не тільки на встановленні та обслуговуванні станцій, але й на навчанні для персоналу сонячних станцій.

Навчання персоналу вашої сонячної електростанції

Сонячні електростанції потребують регулярного контролю роботи модулів з метою своєчасного усунення поломок та корегування показників ефективності станції. Тому компанії, що вже мають сонячні електростанції у портфелі або ж лише планують будівництво станції, формують власний штат з обслуговування об’єкту. Ми в Unisolar пропонуємо практичний курс з підвищення кваліфікації персоналу вашої станції.

 

Інвестування у свою команду шляхом навчання експертів роботі з обслуговування СЕС − це ще можливість отримати ексклюзивні умови на постачання нового обладнання для сонячної електростанції. Перед прийняттям рішення, чи варто проходити вашому персоналу курс, радимо ознайомитися з його перевагами. Докладніше

Аудит сонячних електростанцій

Що таке аудит сонячної станції?

Це комплексний аналіз роботи об’єкта: технічний огляд фактичного стану роботи всієї системи (модулів, електричних мереж), стандартів обслуговування, безпечності станції.

Крім цього в рамках аудиту можна проаналізувати, наскільки економічно вигідна встановлена промислова сонячна станція. Чи співпадає запланована у фінансовій моделі генерація з фактичною. Аудит проводиться раз на рік або при першій необхідності у разі виявлення несправностей в роботі. І він має назву технічний аудит сонячної електростанції.

Докладніше

Дрони-в-сонячній-енергетиці

Інтерв’ю з Тетяною Однорог, засновницею та СЕО Unisolar

Тетяна Однорог

Чому сонячна енергетика?

Нарямок сонячної енергетики вибраний мною не випадково. На початку кар’єри мені довелось працювати з фінансовим менеджментом міжнародної компанії, що займалася розробками в галузі літакобудування. На той час саме у цій сфері сонячні технологіі використовувались найактивніше. Такий взаємозв‘язок став поштовхом для знайомства зі світовими виробниками фотоелектричного обладнання, що й заклало підґрунтя мого стартапу у 2009 році.
Зелений-тариф-VS-зелені-аукціони

Що обрати інвестору в 2021 році – “зелений” тариф чи аукціон?

Поняття “зелені аукціони” з’явилося ще тоді, коли два роки тому в законодавстві альтернативної енергетики прийняли зміни. Для сонячних станцій, встановлених з 2020 року і потужністю понад 1 МВт, крім “зеленого” тарифу додатково з’явилася можливість отримати справедливі ціни на згенеровану електрику. 

Докладніше

Solar_carports_site_unisolar

Сонячні навіси для електрокарів (solar carports) − шлях до енергонезалежності

Як використовувати е-mobility для бізнесу та власних потреб.

Електромобілі замість звичайних авто стали новим трендом для змін екологічної ситуації в містах. Згідно дослідження IRS Group, кількість електротранспорту в країні збільшується з кожним роком. За прогнозом, в 2024 році вона може зрости в 7 раз (до 246 000 одиниць). У зв’язку з потребою постійного заряджання електромобілів, власники шукають вигідніші для себе умови.

Існує повільна зарядка (декілька годин) змінним струмом та швидка зарядка (близько 30 хвилин) постійним струмом за допомогою станцій, які розташовані по місту. Наявність власного обладнання дозволяє зробити заряджання електрокару не тільки зручнішим, а ще й вигідним, якщо встановити solar carports. Докладніше

Фасадні сонячні електростанції

Сонячні станції набувають нової тенденції в архітектурі − вони стають частиною дизайну фасадних конструкцій. Модулі таких станцій крім генерації енергії, повністю замінюють частину зовнішнього покриття будівлі. Вони забезпечують захист від погодних умов та зовнішнього шуму одночасно, як звичайна стіна. Такий тип сонячних станцій має назву BIPV (Building-integrated photovoltaics).

Докладніше