На сьогодні ринок сонячної енергетики в Україні умовно розділився на два фронти: на тих, кому важливі офіційні гарантії, та на тих, хто хоче зекономити на зобов’язаннях виробника і постачальника, купуючи фотоелектричне обладнання на свій страх і ризик.
Докладніше

Швидкість повернення інвестицій напряму залежить від продуктивності роботи СЕС. Тому все більшої актуальності набуває питання сервісного обслуговування станцій: чи варто його проводити навіть тоді, коли все працює справно, як часто звертатись до сервісних центрів, та з чого власне складаються сервісні роботи.
Докладніше

Рейтинги сонячних панелей виробників та все що потрібно знати про них.

Згадайте, як ви обирали автомобіль чи, можливо, й зараз обираєте? Автомобілі, як і сонячні панелі, також діляться на класи. Якщо ми чуємо слово автомобіль «преміум-класу», то ми уявляємо величезний концерн, який сам розроблює комплектуючі, жорстко контролює якість виготовлення та збірки авто, вкладає величезні кошти в новітні розробки, приділяє велику увагу деталям. Зазвичай такі автомобілі мають високу продуктивність, довшу гарантію виробника, відповідають сучасним запитам та мають найвищі стандарти якості.

Щоквартально Bloomberg класифікує виробників фотомодулів за групами Tier 1, Tier 2, Tier 3. Так, звісно, цей перелік не відноситься до технічних характеристик ФЕМ, а показує фінансову стабільність на ринку компаній, та їх участь у різних проектах сонячної енергетики. Але це ще не все.

Для початку нумо розберімось, що це за групи та які виробники потрапляють до них?

Докладніше

У жовтні 2018 року, на спеціалізованій виставці сонячної енергетики ми познайомилися з нашими майбутніми замовниками. Ми обговорювали новинки та тенденції 2019 року, а також наші можливості та досвід реалізації мегаваттних проектів.

Докладніше

17 жовтня наша компанія організовувала у Києві неймовірну презентацію-вечірку, яка мала назву «Solar Navigator 2.0». Це вже стало традицією для команди Unisolar, так як минулого 2018 року відбувся перший захід «Solar Navigator». Разом з нами також на цьому заході були присутні наші зарубіжні партнери Fronius Solar та Jinko Solar.
Докладніше

На минулому тижні наша компанія брала участь у найбільшій виставці сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF-2019». Вона проходила у Києві 16-18 жовтня. Організаторами виставки були ib centre (Центр Інноваційного бізнесу). Вони вважаються лідерами в організації бізнес-заходів, створюючи ринки для інновацій.

Докладніше

Нещодавно ми провели лекцію у Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського», на якій ділилися корисною інформацією про сонячну енергетику в Україні та розповідали про нашу компанію. А завітали ми до майбутніх випускників, студентів п’ятого курсу кафедри відновлюваних джерел енергії факультету електроенерготехніки та автоматики.

Докладніше

Щороку Юнісолар намагається влаштувати хоча би один семінар для свої партнерів – дилерів з усієї України. Кожного разу ми запрошуємо представників виробників обладнання для презентації своїх новинок, розповіді про технічні характеристики та для прямих відповідей на питання клієнтів.

В 2019 році ми провели два цікавих семінари. Один з представниками Azzurro та ZNShine. А другий семінар ми провели з представниками таких компаній, як Fronius та JinkoSolar.

Докладніше

Червень 2018 року. До Unisolar надійшов запит на виїзд для вимірів даху в місті Рівному. Це був не обладнаний, порожній дах металобази та адміністративних будівель поруч.

Клієнт мав бажання вкласти інвестиції в нове направлення бізнесу та, звичайно, зробити об’єкт «під ключ» максимально швидко та якісно.

Докладніше

Кожного року компанія Unisolar влаштовує семінари зі своїми партнерами для дилерів з усіх куточків нашої країни. На семінарах наші іноземні партнери презентують новинки своєї продукції, розповідають про технічні характеристики, особливості роботи їх обладнання та відповідають на всі питання, що цікавлять наших клієнтів.

Докладніше