info@unisolar.com.ua +38 (066) 198-40-95 +38 (097) 390-49-15 +38 (044) 206-45-06

Повідомляємо радісну новину!

Мережеві інвертори, а також накопичувачі Fronius постачаються зі стандартною гарантією терміном 2 роки. Ми пропонуємо Вам навіть більше: шляхом реєстрації в www.solarweb.com протягом 30 місяців з моменту відправки ви отримуєте можливість безкоштовно вибрати одну з наших привабливих гарантійних моделей.

 

гарантія інвертори fronius

 

До стандартної дворічної гарантії, гарантія Fronius Warranty додає ще 5 років. Це означає, що витрати на запчастини, а також обслуговування і транспортні витрати будуть відшкодовуватись протягом 2 років. А гарантія на відшкодування запасних частин ще 5 років. По суті, це означає, що повний строк гарантії в цілому 7 років.
Fronius Warranty Plus додає ще 3 роки до стандартної дворічної гарантії. Ця модель включає в себе витрати на запчастини, а також обслуговування і транспортні витрати для всіх п’яти років гарантійного терміну і є довгостроковим і всебічним захистом.

Для того, щоб активувати Fronius Warranty Plus або Fronius Warranty, необхідно зареєструватися продукти на Fronius Solar.web. Гарантійні умови для України доступні за посиланням: Гарантійні умови Fronius